Waar HSO ooit vooral bekend stond als ERP-leverancier, zijn we inmiddels uitgegroeid tot Microsoft Solution Integrator. Onze klanten zoeken een partner die het complete IT-landschap overziet en in staat is om data, apps en infrastructuur met elkaar te verbinden. Kristijan de Weerd is Business Development Manager bij HSO en verantwoordelijk voor het ontwikkelen van de Modern Workplace en Azure propositie en het adviseren van klanten op dit gebied. Een veelzijdige en uitdagende rol!

Bedrijven digitaler maken

Kristijan: “In mijn werk ben ik veel in gesprek met klanten over hoe zij daadwerkelijk een digitaler bedrijf kunnen worden. We helpen ze bij hun transitie naar een toekomstbestendig ICT-landschap. De bedrijfsvisie en strategie nemen we als startpunt zodat digitalisering zoveel mogelijk toegevoegde waarde heeft. Als Microsoft Solution Integrator hebben we het vervolgens over een optimale inrichting van Microsoft toepassingen voor de betreffende organisatie. Maar dankzij onze marktfocus zijn we ook prima in staat om te adviseren over veelvoorkomende branche specifieke non-Microsoft applicaties.

Meestal is er voor de start van het proces van digitalisering wel een duidelijke trigger. Dit kan een applicatievervanging zijn, maar de overstap kan ook gedreven worden door security vraagstukken, productiviteit, of de noodzaak voor betere samenwerking. Veel bedrijven hebben een complex ICT-landschap dat steeds lastiger te beheren wordt. Door een digitaliseringsslag te maken zien we dat eigenlijk alle klanten meer bedrijfsfocus creëren op hun ICT-afdeling. “

Daarom koos ik voor HSO

“Ik heb de overstap gemaakt van een retail-organisatie naar HSO. Een van de redenen waarom ik deze overstap heb gemaakt is de hoeveelheid en diversiteit van digitale transformaties die ik hier meemaak. Waar ik bij mijn vorige werkgever alleen met hun digitale transformatie bezig kon zijn, krijg ik hier de kans om dit samen met meerdere organisaties te doen.

Het leuke aan werken voor HSO is dat je heel veel sparringpartners hebt. Omdat we een Solution Integrator zijn, zijn bij alle projecten meerdere teams van HSO betrokken. We hebben mannen en vrouwen in dienst die echt weten waar ze het over hebben. Hiermee ontstaat een gedeelde passie om bij te blijven in de snel ontwikkelende technologische markt. Waar het een aantal jaren geleden ondenkbaar was om bijvoorbeeld mixed reality concepten met direct toegevoegde waarde op de markt te brengen, zien we nu elke dag bij ons mensen die hiermee bezig zijn.”

Een veelzijdige baan

“Zoals gezegd ben ik veel in gesprek met onze (potentiële) klanten over verschillende ICT-vraagstukken. Zo blijf ik goed op de hoogte omtrent de zaken die er in de markt spelen en actuele klantvragen. Door dit te combineren met een stuk visie rondom marktontwikkeling werken we ook dagelijks aan het verstevigen van onze Microsoft proposities en het ontwikkelen van de verschillende teams.

Ik ben trots als ik merk dat onze propositie klopt. We kunnen veeleisende klanten met complexe vraagstukken op het gebied van bijvoorbeeld security uitstekend bedienen. Dankzij de nauwe samenwerking met Microsoft werken we echt met de laatste technologie. Met de snelheid van innovatie en de stabiliteit van het platform is Microsoft echt op de goede weg.”

We zoeken ambitieuze en enthousiaste collega’s

“We zoeken voor ons team consultants op het gebied van Modern Workplace, met expertise in samenwerking, productiviteit en security. Maar ook technische (cloud) consultants, met kennis van infrastructuur- en integratievraagstukken. Ons team heeft een goede mix van ervaren, senior mensen en jongere collega’s. HSO is een groeiend bedrijf waar je veel kansen krijgt en ruimte om jezelf te ontwikkelen, als starter maar juist ook als ervaren consultant.”

Bekijk alle vacatures